Blog

Hania: zawodniczka, fizjoterapeutka, żołnierz 💪, żona. Mateusz, znany również jako Kazik: zawodnik, trener, mąż. Poznaliśmy się w 2006 roku na (a jakże!) zawodach triathlonowych, osiem lat później powiedzieliśmy sobie „tak”. Teraz chcemy być pierwszym triathlonowym małżeństwem, które wystartuje na Igrzyskach Olimpijskich.
Tu możesz śledzić naszą drogę przez treningi, perypetie małżeńskie i próby okiełznania dwóch szalonych kotów – zapraszamy!

Hania i MateuszDzień z życia sportowego małżeństwa – wersja wyjazdowa

Zimę mieliśmy podobno piękną tej wiosny w Polsce. Na szczęście nam udało się z nią minąć, cieszyć się bryzą znad Morza Śródziemnego i relaksować się wśród mandarynkowych sadów w Hiszpanii. Kolejne dni upływają nam na słodkim lenistwie – nie ma to jak życie sportowca!

Sezon startowy czas zacząć!

Jeśli sportowcom życzy się połamania nóg, to podróżującym sportowcom można chyba życzyć pogubienia bagaży. Nam najwyraźniej ktoś tego życzył… A to był dopiero początek!

Zaczynamy!

Właśnie zachmurzyło się na hiszpańskiej plaży, na której się wylegujemy od dwóch miesięcy, więc pomyśleliśmy sobie, że zrobimy sobie małą przerwę w lenistwie i zabierzemy się wreszcie do pisania bloga. No więc jak trzeba, to trzeba. Zaczynamy!